#НАДЗВИЧАЙНІ
В

Вантажник

Сергій Павлюченко, вантажник у супермаркеті

Усі знають, що вантажник має бути сильним та витривалим, але не всі здогадуються, що він також має добре орієнтуватися в роботі важелів та підіймачів, мати права водія для керування навантажувальною технікою та володіти навичками кранівника.

Тільки в супермаркеті вантажник транспортує в середньому від 3 до 8 тонн (!) товару на день.

Вантажник працює не сам. Його напарники: мотузки, троси, ломи, ланцюги, крюки, лебідки, трапи, рол-кейджі та вагони з товаром, загальна вага яких може сягати 70 тонн.

Професійний вантажник — це фахівець, який піклується не тільки про ефективно організовані навантажувально-розвантажувальні роботи, але й про безпеку під час їх виконання.

«Я вантажник за покликанням, працюю вже 17 років. Бувало, що й 50–60 тонн за добу розвантажував. Завжди жартую, що робота замінює мені тренажерний зал — за цей час я так «накачався», що ніяких додаткових тренувань не потрібно. Для мене це щось більше за щоденну фізичну рутину. Я не лише працюю в супермаркеті, я живу в його ритмі: у торговій залі допомагаю бабусям дістати з полиці крупу чи цукор, на вулиці вітаюся з місцевими мешканцями, вони дякують за роботу, цікавляться, що новенького сьогодні привезли. Це справді цінно: допомагати людям, бути для них опорою, а у відповідь отримувати щирі усмішки і вдячність».