#НАДЗВИЧАЙНІ

Фахівець з комплексного обслуговування

Євгеній Дорохов, 50 років

За освітою інженер. Фахівцем з комплексного обслуговування в супермаркеті “Сільпо” працює чотири роки. До цього був експедитором і заступником директора підприємства громадського харчування. Захоплюється всім, що стосується електрифікації. Зробити зі звичайного велосипеда електричний? Легко!

Щось давно не будував Ейфелеву вежу — іноді жартую я. Напередодні 8 березня в нашому супермаркеті вкорочували стелажі, щоб зручніше було, і залишилися обрізки металу. Зварювання, трохи часу й вуаля — Ейфелева вежа готова.
Треба буде — і Вавилонську збудую. Не питання.

Мій кожен робочий день проходить під девізом «Бігом!» Це про швидкість. При цьому кожен день не схожий на попередній. Учора приварював кріплення, що відпало у вентилятора, а сьогодні фарбував скриньки, у яких люди залишають речі.

Був випадок, коли на півтора року я майже осліп. Розрізняв тільки розмиті силуети. Жив фактично навпомацки. Тоді в мене загострилися інші органи чуття. Узагалі, мозок людини — це щось дивовижне. От дзвонить хтось у двері, я відчиняю і бачу тільки розмиту пляму. Але як гість сказав слово, і я впізнав його — бац, і силует обернувся на людину. Потім мене прооперували, і зір повернувся. Та «суперздібності» не зникли й тепер допомагають у роботі.

Я «чую» техніку та на слух можу визначити несправності в роботі обладнання. Наш супермаркет — це живий організм. Іноді його треба причепурити, іноді полікувати — десь підфарбувати, щось підкрутити чи полагодити.

У перші дні карантину гості в магазині губили милиці. Людей було дуже багато, здебільшого літніх. Дуже шкода їх було. Вони панікували й буквально змітали з полиць продукти. У цій метушні один кричить: «Де моя милиця?», а хтось уже її підхопив і пішов.

Коли почався дефіцит антисептиків, зробив свій, за власним рецептом — з барбарисом. І дезінфікує, і запах приємний.

Певно, хтось сказав, що кока-кола захищає від коронавірусу. Такого ажіотажу, як під час карантину, на цей напій ще не було.

Не люблю, коли мене називають «завгоспом». Робота серйозна, тому й назва має бути відповідна. У мене все точно, як в аптеці. В інших магазинах перевірка контрольно-ревізійного управління може тривати шість годин, а в нас усього 30 хвилин.

Бо порядок.