#НАДЗВИЧАЙНІ

Приймальник товару

Олександр Литвинов, 33 роки

За освітою — менеджер з туризму. Два з половиною роки мешкав в Ізраїлі. Коли повернувся до України, став приймальником товару в “Сільпо”. У професії два роки. Колекціонує яскравий одяг і аксесуари, любить виділятися з натовпу.

Хочете заощадити на абонементах у спортзал? Станьте приймальником товару. Я, наприклад, схуднув на 8 кг, відколи працюю тут. Правильний підхід до розвантаження машини й розбирання піддонів дає ефект подвійного тренування.

Якби інопланетяни викрали всіх приймальників, магазини б на цій планеті позачинялися. Працівник відділу товарного обліку виконує роль і вантажника, і комірника, і менеджера ділянки. Через мої руки проходить не менше як 40 тонн товару на тиждень. По 30—35 піддонів на день, і я їх розвантажую, розкладаю по місцях і нагадую про новий товар продавцям. А ще розбираю документи й спілкуюся з постачальниками. Інопланетяни були б у захваті. Може, захотіли б відкрити власну мережу продуктових.

Пильність зайвою не буває. Я дуже ретельно перевіряю постачальників.
Я правдолюб. Я за те, щоб усе було по-чесному. Навіть якщо чесність тягне за собою неприємності чи псує стосунки.

Робота навчила не розчаровуватися в людях. За моєю власною статистикою, на одного недобросовісного постачальника припадає 99 сумлінних і відповідальних.

Під час карантину я працював. Виконувати фізичні навантаження в масці не надто комфортно. Але страху захворіти не було — я мив руки по 20 секунд і до того, як це стало мейнстримом.

Кошмар приймальника — це коли вантажник зранку не вийшов на роботу. Час від часу мені це сниться, прокидаюся в холодному поті. Без вантажника мені о шостій ранку доведеться не лише все перевірити й підготувати документи, а й завантажувати-розвантажувати за двох. На щастя, таке трапляється дуже рідко.

Єдине, що мені не подобається в моїй роботі — форма. Не саме моя, а будь-яка. Я не люблю уніфікації. У мене досить яскравий стиль, щоб виділятися в натовпі. Моя хрещена часто каже мені: «Сашо, ти маєш занадто яскравий вигляд для цієї країни».